Fashion&Beauty

fashion

Чоловічі футболки літо 2013

У новому сезоні чоловічі футболки дещо поступаються по популярності сорочкам, але все таки не втрачають своєї актуальності. Дизайнери використовують для своїх моделей модні матеріали, актуальні колірні поєднання і принти, колекції чоловічих футболок літо 2013 відрізняються оригінальним дизайном і різноманітністю стилів.

Чоловічі футболки літо 2013

Missoni (Міссоні), Issey Miyake, Calvin Klein (Келвін Клейн), Dolce & Gabbana (Дольче і Габбана), Jil Sander (Джил Сандер)

У моді облягаючі і вільні чоловічі футболки з рукавами різної довжини і фасону, у тому числі недбало розтягнуті і моделі більшого розміру. У новому сезоні модно підвертати рукави футболки, а також носити її поверх сорочки. При цьому, можна створювати контрастні і однотонні поєднання, деякі дизайнери комбінують сорочки і футболки з ідентичним принтом.

Чоловічі футболки літо 2013

Dirk Bikkembergs, Louis Vuitton (Луі Віттон), Topman Design (3,4)

Тема спорту як і раніше актуальна, в колекціях нового сезону зустрічаються чоловічі футболки в універсальному спортивному стилі, а також присвячені певному вигляду спорту, наприклад, футболу.

Чоловічі футболки літо 2013

Givenchy (Жіванші), Lanvin (Ланвін), Vivienne Westwood (Вів’єн Вествуд), Acne

У моді чоловічі футболки без рукавів і майки. Відповідно до модної тенденції багатошаровості, деякі дизайнери пропонують носити майку поверх футболки з рукавами або без.

Чоловічі футболки літо 2013

Dolce & Gabbana (Дольче і Габбана), 3.1 Phillip Lim (Філліп Лім), Kris Van Assche, Calvin Klein (Келвін Клейн)

Класичний варіант, біла чоловіча футболка, дуже популярна і зустрічається практично в кожній колекції.

Чоловічі футболки літо 2013

Diesel Black Gold (Дизель Блек Голд), Topman Design, Louis Vuitton (Луі Віттон), Dirk Bikkembergs

Як і раніше в списку трендів чоловічі футболки з написами і малюнками. Найбільш актуальне поєднання двох контрастних кольорів, особливо чорного і білого.

Чоловічі футболки літо 2013

Hermes (Хермес), Givenchy (Жіванші), Dirk Bikkembergs, Pringle of Scotland

Окрім класичного трикотажу, для чоловічих футболок літо 2013 дизайнери використовують гладку, перфоровану і шкіру рептилій, а також її імітації, прозорі матеріали і полотно з ажурною в’язкою.

Чоловічі футболки літо 2013

Calvin Klein (Келвін Клейн), Dolce & Gabbana (Дольче і Габбана) (2,3), Fendi

Серед принтів найбільш популярні абстрактні, геометричні, квіткові принти і різні малюнки.

Чоловічі футболки літо 2013

Missoni (Міссоні), Calvin Klein (Келвін Клейн), Christopher Raeburn (Крістофер Реберн), Givenchy (Жіванші)

Окрім білого, в моді чоловічі футболки пастельних і насичених відтінків сезону м’ятного, лимонного, смарагдового, оливкового, жовтого, червоного, помаранчевого і всіх відтінків синього. Як і раніше актуальна тенденція колірних блоків і контрастна обробка.

Source vеrуstуlіsh.ru