Fashion&Beauty

fashion

Чоловічі літні брюки 2014

Колекції чоловічих літніх брюк 2014 можна охарактеризувати, мабуть, як невимушено-елегантні. Не дивлячись на те, що дизайнери пропонують досить багато екстравагантних моделей, завдяки загальному стилю і виконанню в них також відчуваються нотки витонченості і шику.

Чоловічі літні брюки 2014

Z Zegna, Dior Homme (Діор Омме), Carven, Giorgio Armani (Джорджіо Армані), Missoni (Міссоні)

Найпопулярнішими фасонами чоловічих літніх брюк стали традиційні моделі із стрілками, прямі або злегка завужені із складками на поясі. Їх довжина вагається від стандартної до укороченої, злегка відкриваючої кісточки.

Чоловічі літні брюки 2014

Dries Van Noten (1,4), Vivienne Westwood (Вів’єн Вествуд), Salvatore Ferragamo (Сальваторе Феррагамо), Lanvin (Ланвін)

У моді брюки на поясы-куліскі вільного крою, а також з манжетами або кулісками внизу. Деякі дизайнери пропонують екстравагантніший варіант — брюки з трикотажу. Як правило, такі моделі мають завужений донизу силует.

Чоловічі літні брюки 2014

Dolce & Gabbana (Дольче & Габана), Dsquared2, Issey Miyake, Alexander McQueen (Олександ Мак Квін) , Diesel Black Gold (Дізель Блек Голд)

Чоловічі літні брюки укороченої довжини знов повертаються в моду. Серед моделей колекцій — брюки вільного фасону до середини гомілки або трохи нижче з одворотами і без, а також просторі бриджі. Як і раніше, за бажання, укороченими можна зробити будь-які брюки, просто підвернувши їх на бажану висоту.

Чоловічі літні брюки 2014

Salvatore Ferragamo (Сальваторе Феррагамо), Berluti, Dolce & Gabbana (Дольче & Габана), Z Zegna, Lanvin (Ланвін)

Окрім легких костюмних тканин, для чоловічих літніх брюк 2014 актуальний весь спектр натуральних матеріалів, у тому числі фактурних і з ефектом стискування. Також в моді брюки з будь-яких легких тканин з блиском — шовку, атласу, ситцю, включаючи варіанти з рельєфним малюнком.

Чоловічі літні брюки 2014

Emporio Armani (Емпоріо Армані), Costume National (Костюм Нешнл), Dior Homme (Діор Омме), Hermes (Хермес), Christophe Lemaire

Колірна гамма чоловічих літніх брюк дуже широка і включає повний спектр актуальних пастельних і насичених відтінків сезону, від бежевого і блакитного, до синього, смарагдового і жовтого. Як і раніше дуже популярні білі чоловічі брюки.

Чоловічі літні брюки 2014

Dolce & Gabbana (Дольче & Габана), Fendi, Lou Dalton, Gucci (Гуччі), Dries Van Noten

Принти в новому сезоні займають позицію основного чоловічого тренду. Одне з наймодніших рішень чоловічого літнього костюма — «принт скрізь», допускає поєднання моделей, як з ідентичним, так і різним принтом. Для чоловічих літніх брюк актуальні геометричні малюнки — клітинка і смужка в будь-якому виконанні, квіткові принти і орнаменти, абстрактні малюнки і різні пейзажні замальовки.

Переклад статті vеrystylіsh.ru