Fashion&Beauty

fashion

Чоловічі зимові черевики 2014

Чоловічі зимові черевики 2014 можна умовно розділити на дві категорії — елегантні моделі, які з успіхом можуть скласти ідеальну пару з офісним костюмом і черевики-всюдиходи з істинно чоловічим характером.

Чоловічі зимові черевики 2014

Robert Geller, Emporio Armani (Эмпоріо Армані), Michael Kors (Мішель Корс), Hermes (Хермес)

Серед елегантних черевик можна зустріти гладкі і моделі на шнуруванні різної висоти. Їх підошва, як правило, має неглибокий рельєф, невеликий каблук або є танкеткою. Замість шнурування деякі дизайнери використовують ремінці.

Чоловічі зимові черевики 2014

Kenneth Cole, Ralph Lauren (Ральф Лаурен), Gant by Michael Bastian, Michael Bastian

У другій категорії представлені високі черевики з агресивною підошвою, що стали справжнім трендом сезону. Дизайнери пропонують носити їх недбало розшнурованими зверху, поверх в’язаних шкарпеток із заправленими в них брюками або джинсами.

Чоловічі зимові черевики 2014

Lanvin, Missoni (Міссоні), Michael Bastian, Gant by Michael Bastian

Серед популярних матеріалів для чоловічих зимових черевик сезону — гладка і витиснена шкіра, нубук і замша. У моді комбіновані зимові черевики, у тому числі з використанням тканини.

Чоловічі зимові черевики 2014

Louis Vuitton, Emporio Armani (Эмпоріо Армані), Rick Owens (Рік Оуенс), Versace

Трендовим матеріалом колекцій чоловічого взуття стало хутро, для зимових черевик найбільш актуальне хутро з коротким ворсом і матеріали що його імітують.

Чоловічі зимові черевики 2014

Bally (Беллі) , Christopher Shannon, Michael Bastian, Ralph Lauren (Ральф Лаурен)

Як і раніше актуально підбирати взуття в тон до костюма. Колірна палітра чоловічих зимових черевик 2014 включає чорний, білий, гірчичний, шоколадний, бежевий, захисний, бордовий і смарагдовий колір, різні відтінки синього кобальту і темного чорнила. З моді контрастні поєднання кольорів і яскраві акценти на підошві.

Джерело vеrуstуlіsh.ru