Fashion&Beauty

fashion

Модні шуби 2014

Завдяки підвищеній увазі до хутра і різноманітності актуальних стилів нового сезону колекції шуб 2014 відрізняються широким вибором моделей на будь-який смак, від класичних до екстравагантних.

Модні шуби 2014

Louis Vuitton, Loewe, Prada, Dsquared2, Saint Laurent

На відміну від минулого сезону, серед моделей нових колекцій часто зустрічаються класичні шуби максі довжини, як і раніше в моді моделі до коліна і кожушки. Деякі дизайнери також пропонують шуби-накидки. В основному, в представлених моделей простий і лаконічний фасон з коміром або без, основну роль виконує пухнастий матеріал і його забарвлення.

Модні шуби 2014

Fendi, Felder Felder, Jeremy Scott, Loewe, Reem Acra

Один з найвеселіших і найекстравагантніших трендів сезону стали шуби і інший одяг з безумного хутра з довгим ворсом і яскравим забарвленням, завдяки яким можна легко виділиться з натовпу або навіть представити себе героєм Маппет-шоу.

Модні шуби 2014

Altuzarra, BCBG Мах Azria, Chado Ralph Rucci, Moschino Cheap And Chic, Tom Ford

Наступний яскравий, але менш екстравагантний тренд сезону — шуби з контрастним поєднанням чорного і білого. Особливо актуальні чорно-білі моделі з геометричним і анімалістичним малюнком.

Модні шуби 2014

Emilio Pucci, Christian Dior, Louis Vuitton, Miu Miu, Tom Ford

Ще один тренд колекцій — каракуль. Серед моделей з каракуля деяких дизайнерів зустрічаються вельми екстравагантні варіанти.

Модні шуби 2014

Chado Ralph Rucci, Emilio Pucci, Gareth Pugh, Issa, Missoni

Як і раніше в моді шуби з поперечними смужками з хутра, новинкою сезону стали оригінальні моделі з тонкими смужками.

Модні шуби 2014

Donna Karan, Emilio Pucci, Jean Paul Gaultier, Marni, Moncler Gamme Rouge

Обмежень по вибору хутра в новому сезоні абсолютно не існує, в моді нірка і каракуль, лама і лисиця, звичайне і стрижене хутро. Досить часто дизайнери комбінують хутро з ворсом різної довжини і забарвлення, при цьому, може бути виділений не лише комір, але і крупні конструктивні деталі.

Модні шуби 2014

Calvin Klein Collection, Chado Ralph Rucci, BCBG Мах Azria, Michael Kors, Fendi

Вибираючи модну шубу можна зупиниться на моделі з природним забарвленням, дуже популярні шуби білого кольору, пастельних і яскравих відтінків сезону, а також з модним геометричним, абстрактним, анімалістичним або захисним малюнком.

Модні шуби 2014

Valentino, Canali, Fendi, Maison Martin Margiela, Louis Vuitton

У чоловічих колекціях зимового верхнього одягу також немало шуб. Модні тенденції чоловічих моделей багато в чому повторюють жіночі, в моді класичний крій, каракуль і моделі з принтом. Серед актуальних екстравагантних рішень — об’ємні шуби з хутра з довгим ворсом і накидки з крупних шматків різного хутра.

По матерiалам vеrуstуlish.ru