Fashion&Beauty

fashion

Модні туфлі 2013: ультрамодні тренди літа (35 фото)

З настанням перших теплих днів прекрасні пані різного віку з полегшенням знімають чоботи і згадують про свої улюблені туфлі. І вже, звичайно, кожній мріється про щось нове, ультрамодне і елегантне, адже, перефразовуючи відому фразу, можна сміливо стверджувати, що красивих туфель багато не буває. Ікона стилю Марлен Дітріх стверджувала, що «краще купити одну пару хороших туфель, чим три пари поганих».

Тому варто уважно прочитати, які модні туфлі 2013 варто купити в першу чергу.

Модні туфлі стали більш витонченими і розкішними. Дизайнери не втомлюються нас радувати новими ідеями і вражаючими формами. Модні туфлі 2013 влітку цього року, у поєднанні із стильними короткими стрижками та платтями , дозволять вам втілити в життя будь-який найактуальніший образ — кокетливої модниці з 60-х, романтичної мрійниці або мисливця в стилі сафарі .

Кращі друзі дівчат — це лоуфери!

модні туфлі 2013

Лоуфери або лофери — це, без сумніву, одні з наймодніших туфель літа 2013.

Вже який сезон лофери б’ють рекорди популярності у всіх країнах світу. Їх відмінними рисами є відсутність застібок або шнурків, довгий язичок і декоративна перемичка. Носок лоферів може бути вузьким або квадратним, каблук може бути високим або бути відсутнім зовсім. Дуже оригінально і стильно виглядають лофери з відкритою п’ятою.

модні туфлі 2013

Поперечний ремінець лоферів може бути простим і елегантним, прикрашеним скромною пряжкою, шкіряною бахромою або пензликами на італійський зразок.

модні туфлі 2013

Вечірні варіанти відрізняються багатством обробки і різноманітністю використовуваних матеріалів.

модні туфлі 2013

модні туфлі 2013
Лоуфери від Marc Jacobs (Марк Якобс)

Лофери з лакованої шкіри зустрічаються в колекціях Chloe і Trussardi, а також у Kenzo (Кензо), якому удалося з’єднати в одній моделі лоферів тонкий каблук і грубу рельєфну підошву. Marc Jacobs (Марк Якобс) представив стійкі моделі у дусі 70-х, які привертають до себе увагу крупними каменями на бляшках і контрастною обробкою.

модні туфлі 2013

модні туфлі 2013

модні туфлі 2013

Модні туфлі 2013 — рівняння на каблук!

Модні туфлі влітку 2013 відрізняються небувалою різноманітністю форм, забарвлень і матеріалів. Проте літня жара, на думку багатьох провідних дизайнерів, зовсім не привід повністю відмовлятися від каблука.

модні туфлі 2013

Тим паче, що модні туфлі 2013 рясніють варіантами на стійкому квадратному каблуці невеликої висоти або на стійкій платформі, і можуть бути прикрашені найоригінальнішим чином.

модні туфлі 2013

модні туфлі 2013

модні туфлі 2013

модні туфлі 2013

Ультрамодним є поєднання дерев’яного каблука і стилізованих грубих «ручних стібків». Також досить цікаво виглядає так званий «обернутий» каблук, поверхня якого оброблена металом або будь-яким іншим матеріалом, який відрізняється за кольором і фактурі і від підошви і від верху туфель.

Модні туфлі 2013 — що зверху?

modnye-tufli-2013-18
З відмітних особливостей модних туфелл літа 2013 можна відзначити велику кількість тонких ремінців в різних комбінаціях. Це може бути подвійний ремінець не щиколотці, що ніжно обхвачує жіночу ніжку в найвужчому місці, або мультипереплетіння ремінців найхимернішими способами.

модні туфлі 2013

Любительок сміливих експериментів зацікавлять туфлі з горизонтальною обмоткою або босоніжки «вамп», які у поєднанні з макіяжем під чорне плаття виглядатимуть просто шикарно. А прихильницям класичного стилю підійдуть туфлі з квадратним носком і відкритою п’ятою.

модні туфлі 2013

З модних новинок в оформленні верху туфель виділяється велика кількість металевих деталей, декор блискучою фурнітурою, а також ажурна лазерна нарізка, яка створює вражаючий ефект мережив.

модні туфлі 2013

Неймовірно ефектно виглядає декор намистами або плетіння з ниток, які втілили в собі сам дух модних туфель літа 2013, — яскравість, легкість і жіночність.

модні туфлі 2013

модні туфлі 2013

Джерело mуlаdy.su