Fashion&Beauty

fashion

Модні пуховики 2014

Затишні пуховики як і раніше залишаються не лише комфортним, але і модним одягом для зимових холодів. Колекції модних пуховиків 2014 вельми цікаві і змістовні, а різноманітність актуальних моделей і стилів здатна порадувати будь-яку модницю.

Модні пуховики 2014

Norma Kamali, Donna Karan, Moncler Gamme Rouge, Peter Pilotto, Philipp Plein

Окрім традиційних спортивних пуховиків прямого і приталеного силуету, в моді мішкуваті пуховики із спущеною лінією пройми, а також жіночні моделі з об’ємними елементами. Як і раніше популярні жіночі укорочені пуховики, а також пухові жилети.

Модні пуховики 2014

DKNY, Peter Pilotto, Moncler Gamme Rouge, Ralph Lauren, Tom Ford

Пухові пальта в новому сезоні також не втрачають своєї актуальності. У моді жіночні моделі приталеного і трапецієвидного силуету, а також прямі пальта з традиційною або збільшеною лінією плечей. Найбільш популярна довжина по коліно або трохи вище, що не виключає пальта максі довжини.

Модні пуховики 2014

Tibi, Custo Barcelona, Nina Ricci, Moncler Gamme Rouge (4,5)

Один з трендів нового холодного сезону це накидки, багато дизайнерів пропонують пухові моделі накидок різної довжини. Серед моделей колекцій можна зустріти накидки, виконані в самих різних стилях, від жіночного і спортивного до етнічного.

Модні пуховики 2014

Moncler Grenoble, Moncler Gamme Rouge (2,3), Nina Ricci, Tom Ford

У моді жіночі пуховики з тканини з блиском, а також комбіновані моделі з використанням шерстяної тканини або хутра. Деякі дизайнери пропонують пуховики, цілком виконані з хутра з коротким ворсом.

Модні пуховики 2014

Moncler Gamme Rouge, Nina Ricci, Philipp Plein, Norma Kamali, Moncler Grenoble

У новому сезоні можна сміливо вибирати пуховик будь-якого актуального кольору, від білого, чорного або бежевого до яскраво-червоного або синього. Як і раніше актуальні жіночі пуховики золотих і срібних відтінків металік, також в моді контрастні поєднання двох кольорів.

Модні пуховики 2014

Norma Kamali, Moncler Gamme Rouge, Chanel, Peter Pilotto, Philipp Plein

Серед популярних принтів абстрактні і геометричні малюнки, анімалістичний і захисний принт. Дуже цікаво виглядають дизайнерські моделі з принтом, що імітує хутро, а також з малюнком у вигляді клаптевої ковдри.

По матерiалам vеrуstуlish.ru