Fashion&Beauty

fashion

Модні купальники 2013

У колекціях купальників 2013 знайшли своє втілення безліч актуальних трендів року, дизайнери пропонують яскраві і неординарні моделі на будь-який смак і тип фігури для створення модного, індивідуального образу.

Модні купальники 2013

Caffe, Mara Hoffman (Мара Хофман), Anna Kosturova (Анна Костурова), CIA. Maritima. Red Carter (Ред Картер), L*Space

Серед моделей колекцій нового сезону найбільш актуальними стали купальники-бандо, монокіні і суцільні купальники.

Модні купальники 2013

Victoria’s Secret, Aquarella, Lisa Blue (Ліза Блю), Cote d&Or, Caffe, A.Z. Araujo

У моді купальники з оригінальними рукавами різної форми і асиметрією на одне плече. Такого виконання актуальне як для суцільних, так і для роздільних моделей.

Модні купальники 2013

Marc by Marc Jacobs (Марк от Марк Якобс) (Марк Якобс), Vivienne Westwood (Вів’єн Вествуд) Red Label, Lisa Blue (Ліза Блю), Mara Hoffman (Мара Хофман), Nicolita (Ніколітта), Dsquared 2 (Дісквеад)

Один з найгарячіших трендів сезону — дизайн купальників в стилі пін-ап і ретро 50-х: верх у вигляді бюст’є, низькі вирізи і висока талія в трусиків. Такі моделі зустрічаються практично у всіх дизайнерів.

Модні купальники 2013

Michael Kors (Мішель Корс), DKNY, Aqua Di Lara, Poko Pano, Red Carter (Ред Картер), Gottex

Спортивний силует і геометричний дизайн в стилі колірних блоків з використанням яскравих контрастних кольорів наступні тренди сезону, вони нагадують про модні купальники 80-х років.

Модні купальники 2013

Maaji, L*Space, Anna Kosturova (Анна Костурова), CIA. Maritima, Lisa Blue (Ліза Блю), Luli Fama

Серед елементів декору купальників 2013 трендовими стали бахрома та волани. Обмежень до використання цих елементів обробки немає, вони актуальні для верху і низу купальників будь-якого фасону.

Модні купальники 2013

Dolores Cortes, Dsquared 2 (Дісквеад), CIA.Maritima, Anna Kosturova (Анна Костурова), Herve Leger, Xtra Life LYCRA

Наступні модні тренди колекцій — купальники з в’язаними і плетеними елементами, а також з переплетенням тонких смужок. Особливо це стосується суцільних моделей і монокіні, в яких таким чином робиться акцент на витончених лініях силуету.

Модні купальники 2013

Victoria’s Secret, Cote d&Or, CIA.Maritima, AguaClara, Luli Fama, Caffe

Квіткові, екзотичні, анімалістичні і малюнки із зображенням переливів кольору морської води це наймодніші принти для купальників нового сезону. Декілька різних принтів може поєднуватися в одній моделі, в роздільних купальниках дизайнери часто поєднують верх з принтом і однотонним низом.

Модні купальники 2013

Victoria’s Secret, Cote d&Or, Luli Fama, Dolores Cortes, Mara Hoffman (Мара Хофман), Red Carter (Ред Картер)

Неонові кольори наступний гарячий тренд нових колекцій, вони популярні як в однотонного виконання, так і у складі модних принтів.

Модні купальники 2013

Victoria’s Secret, L*Space, Anna Kosturova (Анна Костурова), Pin-up Stars, AguaClara, Red Carter (Ред Картер)

У моді купальники з матеріалу і з обробкою металік різних відтінків. Також актуальні однотонні купальники пастельних і насичених кольорів сезону, особливо лимонного, коралового, червоного, бордо, блакитного і кольору морської хвилі.

Модні купальники 2013

Vivienne Westwood (Вів’єн Вествуд) Red Label, Herve Leger, Jason Wu (Джейсон Ву), Cote d&Or, Dolores Cortes, Lisa Blue (Ліза Блю)

Ще один яскравий тренд колекцій купальників 2013 це моделі, що нагадує дизайн нижньої білизни або вечірнього плаття. Переважно, такі купальники виконані в чорному кольорі, їх декор часто включає мережива, прозорі вставки, стрази і пайетки.

Source vеrуstуlіsh.ru