Fashion&Beauty

fashion

Модні в’язані шапки осінь-зима 2013-2014

Колекції жіночих в’язаних шапок осінь-зима 2013-2014 відповідають загальним тенденціям сезону. Представлені моделі володіють чітким, продуманим стилем, дизайнери пропонують немало цікавих, а деколи і екстравагантних ідей.

Модні в'язані шапки осінь-зима 2013-2014

Alice + Olivia, BCBG Мах Azria, Tommy Hilfiger (Томмі Хілфігер), DKNY, Creatures of Comfort

Сповна традиційна в’язана шапочка в новому сезоні припала до смаку багатьом дизайнерам. У моді в’язані шапки різної форми і вони можуть бути вдалим вибором як для актуальних спортивних, так і еклектичних образів.

Модні в'язані шапки осінь-зима 2013-2014

Alexander Wang (Александр Вонг), Band of Outsiders, Emporio Armani (Эмпоріо Армані), Ralph Lauren (Ральф Лаурен), Sister by Sibling

Як і раніше в моді в’язані шапки-шлеми, дуже популярні в’язані берети. Деякі дизайнери пропонують оригінальні шапочки в ретро-стилі і незвичайні в’язані кепки.

Модні в'язані шапки осінь-зима 2013-2014

Band of Outsiders, Giles, Sister by Sibling, Victoria Beckham (Вікторія Бекхем)

Додатковий об’єм став одним із сміливих трендів сезону, втім, в деяких випадках, об’ємні в’язані шапки і берети виглядають не лише незвично, але і дуже жіночно.

Модні в'язані шапки осінь-зима 2013-2014

Alexander Wang (Александр Вонг), Emporio Armani (Эмпоріо Армані), Ralph Lauren (Ральф Лаурен), Giles, Creatures of Comfort

У моді гладка і фігурна в’язка, популярна товста пряжа, за допомогою якої дизайнери створювали більшість об’ємних моделей. Із загальних трендів сезону, для в’язаних шапок атуальний мохер, незвичайні матеріали, а також комбінації різних фактур, у тому числі в’язаного полотна і тканини.

Модні в'язані шапки осінь-зима 2013-2014

DKNY, BCBG Мах Azria, Emporio Armani (Эмпоріо Армані), Giles, Sister by Sibling

Окрім традиційного чорного кольору, для колекцій жіночих в’язаних шапок осінь-зима 2013-2014 актуальний білий, сірий, пастельні і насичені відтінки сезону. Серед моделей нечасто, але все таки зустрічаються шапки з етнічним і геометричним малюнком.

Джерело vеrуstуlіsh.ru