Fashion&Beauty

fashion

Модні випускні плаття: колір вирішує все

До випускного балу залишається зовсім мало часу, і пора б вже визначитися з вибором вбрання. Успіх його залежатиме не лише від фасону, якості матеріалу, але і в значній мірі від колірного рішення. Тому дівчата, яким цього року належить назавжди покинути стіни школи, задаються питанням: який колір випускного плаття 2013 буде наймоднішим? Величезний плюс сьогоднішньої моди в тому, що вона лише задає напрям, пропонуючи спектр забарвлень, але ні в якому разі не диктує їх: колір має личити дівчині. На що ж потрібно звернути увагу, визначаючись із забарвленням випускного плаття цього року? Плаття на випускний 2013 білі кольори фото Elie Saab, Valentin Yudashkin, Giambattista Valli

Як підібрати колір випускного плаття 2013

Хай наша порада не здасться банальною, але необхідно врахувати, в якій колірній гаммі буде оформлений зал і яке передбачається освітлення. У приглушених променях світла будуть дуже виграшно виглядати випускні плаття червоного кольору або білого, а ось чорні або темно-сині можуть загубитися на цьому фоні. Не заважає взнати, в яких тонах будуть вбрання інших випускниць: бажано не повторитися! Отже, який же колір все-таки вибрати модній випускниці у 2013 році?

Біле плаття на випускний 2013: колір нареченої

Багато учениць випускного класу відмовляються від нього лише через те, що бояться бути схожими на наречених. Доречно зауважити, деякі випускниці, навпаки, вибирають плаття на випускний білого кольору саме тому, що незабаром і справді збираються одружуватися, і таке вбрання їм дуже згодиться.

Чи личить біле плаття всім? Теоретично — так. Дівчата із стрункими фігурами можуть сміливо зупиняти свій вибір на нім — вони будуть чарівні! Проте, біле плаття на випускний зажадає від його власниці витонченого смаку: все до нього потрібно підібрати з особливою ретельністю, починаючи з витонченого взуття, і закінчуючи тонами макіяжу. Ніжні, натуральні тони косметики — краща палітра для візажа в цьому випадку. Не слід під таке плаття надівати і громіздкі прикраси, а ось тоненьке кольє, легкі браслети, оригінальні пусети, стрази на тканині будуть дуже доречними.

Плаття на випускний 2013 білі кольори фото Elie Saab, Valentin Yudashkin, Giambattista Valli

Плаття на випускний 2013, білі кольори Elie Saab, Valentin Yudashkin, Giambattista Valli

Чорний колір випускного плаття 2013: гра на контрастах

Є дівчата, яким дуже подобається чорний колір. Проте далеко не завжди випускниці виглядають в нім ідеально. Чорний тон по-своєму підступний: він може як допомогти приховати деякі дефекти фігури, підкреслити природну яскравість дівчини, так і при невдало вибраному фасоні або невміло нанесеному макіяжі постарити юну випускницю на добрий десяток років. Тому вибирати сміло чорне плаття на випускний можуть лише ті дівчата, які уміють носити речі цього кольору. Тут якраз знадобляться яскраві прикраси, відповідний макіяж, ефектне взуття на високому каблуці: плаття допоможе створити образ дівчини рішучої, сміливої і загадкової одночасно. До речі, чорний можна трохи розбавити, якщо, наприклад, на урочисту частину випускного накинути на плечі повітряний шарф білого або пастельних тонів.

Плаття на випускний 2013 чорні кольори фото Ralph Lauren, Giambattista Valli, Oscar de la Renta

Плаття на випускний 2013, чорні кольори Ralph Lauren, Giambattista Valli, Oscar de la Renta

Синій колір на піку випускної моди

Не дивлячись на те, що строгих вимог до кольору у дизайнерів сьогодні немає, проте, якщо поглянути огляд модних трендів для випускного вечора цього року, то можна відзначити переважання палітри різних відтінків синього кольору — від блідо-голубого до синьо-бузкового і синьо-фіолетового тонів.

Відтінки синього кольору повинні залучити, в першу чергу, блакитнооких і синьооких дівчат. Для них випускні плаття блакитного або синього кольору будуть кращим рішенням, тому що підкреслять їх природну красу. В цілому, блакитний колір личить всім, оскільки він досить нейтральний: колір випускного плаття 2013 в даному випадку позначить урочистість обстановки, акцентуватиме увагу на юному віці випускниці.

Блакитні плаття на випускний 2013 фото Oscar de la Renta

Блакитні плаття на випускний 2013 Oscar de la Renta

Сині плаття на випускний можна порадити тим дівчатам, які хотіли б виглядати яскраво і, в той же час, досить строго: холодні тони візуально створюють певний ефект неприступності. До вбрання такого кольору обов’язково потрібно підібрати які-небудь дуже цікаві аксесуари: шарф, пояс, комплект прикрас, бант або шпильки для волосся.

Випускні плаття 2013 сині кольори фото Andrew Gn

Випускні плаття 2013, сині кольори Andrew Gn

Випускні плаття 2013: ніжність рожевого кольору

Все дитинство дівчинку оточують всілякі відтінки цього кольору, на порозі дорослого життя можна знову звернутися до нього. Підійдуть рожеві плаття на випускний практично всім, виключенням є, мабуть, повні дівчата. Проте, і для них є рішення, якщо вже дуже подобається цей колір: їм потрібно вибирати темно-рожевий тон і відповідний крій випускного плаття.

Темні відтінки рожевого більше підійдуть і чорнявим брюнеткам, блідо-рожевий для них не завжди вдалий. Хоча, ще раз підкреслимо, все залежить від багатьох нюансів: фігури, фасону, освітлення. В цілому ж рожевий колір у поєднанні з легкістю шифону, натурального шовку, органзи, гіпюру — матеріалів, використовуваних для пошиття таких моделей, дозволяє дівчині відчувати себе королевою балу.

Рожеві плаття на випускний 2013 фото Jovani, Oscar de la Renta, Christian Dior

Рожеві плаття на випускний 2013 від Jovani, Oscar de la Renta, Christian Dior

Плаття на випускний 2013: благородний колір бірюзи

Окремо зупинимося на цьому кольорі, тому що про нього чомусь інколи забувають: серед чорних, білих, червоних, блакитних, рожевих випускних вбрань не так часто можна зустріти випускні плаття бірюзового кольору або його відтінків, а тим часом, це одне з кращих колірних рішень, особливо для брюнеток. Колір настільки багатий, що не вимагає особливих вишукувань фасону: бірюзове плаття найпростішого крою буде само по собі досить нарядним.

Бірюзове плаття на випускний 2013 роки фото Carlos Miele, Versace, Marchesa

Бірюзове плаття на випускний 2013 роки — на фото Carlos Miele, Versace, Marchesa

Яскраві кольори випускних платтів 2013: палітра насичених фарб

І все-таки випускний — свято, яке більше ніколи не повториться. Багатьом вчорашнім школяркам хочеться цього вечора бути найяскравішими, найпомітнішими! В цьому випадку потрібно вибирати кольори не «побиті». Наприклад, випускні плаття жовтого кольору купують або шиють собі небагато випускниць. Здається, що цей колір личить більше для літніх вбрань, а для урочистого випадку він дещо простакуватий. Насправді успіх жовтого кольору на випускному вечорі якраз і полягає в його несподіванці: виглядати він буде прекрасно і, без сумніву, залучить до випускниці увагу оточуючих.

Жовті плаття на випускний 2013 фото Versace, Christian Dior, Giambattista Valli

Жовті плаття на випускний 2013 — на фото Versace, Christian Dior, Giambattista Valli

Так само і зелене плаття на випускний — дещо незвично, хоча може бути дуже вдалим варіантом. Проте з вибором цього тону квапитися не вартує, спочатку потрібно переконатися, що він справді дівчині личить. Личить він, звичайно ж, зеленооким красуням; дуже вдалим може бути для рудоволосих дівчат.

Зелені плаття на випускний 2013 роки фото Carlos Miele, Jovani, Zac Posen

Зелені плаття на випускний 2013 від Carlos Miele, Jovani, Zac Posen

Не варто забувати про плаття на випускний коралового кольору — одного з найпопулярніших в палітрі модних відтінків. Мабуть, не знайдеться серед випускниць жодної дівчини, яку варто було б відмовляти від цього кольору: він підійде буквально кожній. Ніхто не відмітить недоліків фігури, якщо вони є — весь акцент на дивовижному поєднанні рожевого і помаранчевого відтінків. В той же час ті, хто, навпаки, бажають підкреслити свої достоїнства, теж у виграші — вони будуть особливо ефектні.

Коралові плаття на випускний 2013 фото Elie Saab, Zac Posen, Oscar de la Renta

Коралові плаття на випускний 2013 від Elie Saab, Zac Posen, Oscar de la Renta

Відмінне рішення — плаття на випускний червоного або навіть яскраво-червоного кольору. Скільки б ще випускниць на цьому вечорі не появилися в червоних платтях, всі вони будуть як магніт притягувати погляди учасників і гостей торжества.

Випускні плаття 2013 червоні кольори фото Andrew Gn, Marchesa, Ralph Lauren

Випускні плаття 2013, червоні кольори — на фото Andrew Gn, Marchesa, Ralph Lauren

Вибираючи колір випускного плаття 2013 для останнього шкільного балу, слід виходити з того, аби він вам подобався! Все інше, за великим рахунком, другорядне. Колір плаття повинен подарувати випускниці прекрасний настрій, і тоді вона обов’язково буде чарівною цього вечора, її чарівливість підкорить всіх: і однолітків, і батьків, і вчителів.

Колір випускного плаття 2013 (фото)

Випускні плаття червоного кольору 2013 фото Elie Saab

Випускне плаття 2013 чорне із золотим від Elie Saab

Чорний колір випускного плаття 2013, Giambattista Valli

Випускні плаття жовтого кольору від Giambattista Valli

Випускні плаття жовтого кольору 2013 від Oscar de la Renta

Рожеве випускне плаття 2013 від Oscar de la Renta

Червоне плаття на випускний 2013 від Ralph Lauren

Біле довге випускне плаття 2013 від Roberto Cavalli

Випускні плаття 2013 сині кольори фото Valentin Yudashkin

Випускні плаття червоного кольору 2013 фото Vera Wang

Плаття на випускний коралового кольору від Badgley Mischka

Чорний колір випускного плаття 2013, Carlos Miele

Чорний колір випускного плаття 2013, Dennis Basso

Випускні плаття блакитного кольору 2013 фото Elie Saab

Джерело vеchеrniеplаtjа.ru