Fashion&Beauty

fashion

Маленькі чорні плаття 2014: що зміниться?

Як відомо, легендарні маленькі чорні плаття ніколи не виходять з моди — у них лише інколи міняється концепція. Втім, «інколи» — дуже м’яко сказано, оскільки в реальності це відбувається з настанням кожного нового модного сезону. Які моделі пропонують носити дизайнери в 2014 році? Ключових напрямів два — жіночна романтика і суворий лаконізм, інколи з ухилом в спортивно-міський стиль.

Те саме маленьке чорне плаття, яке колись винайшла Коко Шанель, помітно відрізнялося від сучасних аналогів. «Маленьким», на думку багатьох нинішніх модниць, воно практично і не було, оскільки мало довжину до середини гомілки і прикривало жіночі коліна. Тепер же на довжину таких платтів існують інші обмеження: їх поділ зазвичай не доходить до колінних чашок, а якщо і прикриває їх, то зовсім трохи.

Які ще особливості характерні для маленьких чорних платтів 2014 року? Читайте в статті.

Маленьке чорне плаття

Chanel, Monique Lhuillier, Zuhair Murad.

Шовк і мереживо

Маленький формат в 2014 році стає актуальним для чорних мереживних платтів . Такі моделі цікавлять жінок у якості вечірніх, а ще частіше — коктейльних вбрань. Кількість мережива в дизайні модних маленьких чорних платтів значення не має: воно може виступати і як основний матеріал, і як додаткова обробна фактура. Дуже часто мережива використовуються у поєднанні з натуральним шовком: наприклад, з мережива шиється кокетка і рукави, а з шовкової тканини — основа плаття. Ще одна примітна комбінація — мережива і тонка еластична штучна шкіра, як в Zuhair Murad.

Маленьке чорне плаття

Barbara Tfank, Blumarine, Honor.

Строгість і невибагливість

Цей тренд рівно на сто вісімдесят градусів протилежний до попереднього. У якості альтернативи до кокетливої жіночності деякими дизайнерами пропонується підкреслена строгість і скромність. У такому маленькому чорному платті ви будете схожі на педантичну вчительку або переконаного відлюдника. Простий крій і відсутність якого-небудь декору підкреслює прагматизм цих моделей: вони явно призначені не для виходу в світ, а для чогось офіційно-ділового. Хоча в деяких брендів і тут все-таки прослизають ліричні «відступи від теми» — складний виріз, що імітує квітку (як в Barbara Tfank) або перфорація у вигляді крихітного сердечка (як в Honor).

Маленьке чорне плаття

Christian Dior, David Koma, Rachel Zoe.

Урбаністика і спорт

Ще одна тенденція, характерна для маленьких чорних платтів в 2014 році, — це наслідування урбаністичному і спортивному стилю. Моделі від Rachel Zoe, наприклад, примітні своєю функціональністю: їх можна носити як сарафан, поверх блузи або водолазки. В Christian Dior плаття прикрашене невеликою білою вставкою, а сама модель дещо стилізована під чоловічий костюм з манишкою. Спортивним настроєм заряджене плаття від David Koma — у верхній частині воно нагадує майку-борцовку з накинутою на неї короткою курткою.

Маленьке чорне плаття

Blugirl, Lanvin, Bottega Veneta.

Волани і драпіровки

Ці елементи допомагають надати маленьким чорним платтям більш нарядного і романтичного вигляду. Не дивлячись на простий крій таких моделей, вони вражають своєю елегантністю, жіночністю і витонченістю. Так, плаття з повітряного шифону з багатошаровими воланами по подолу, представлене маркою Blugirl, гідно виглядало б навіть на килимовій доріжці. Не поступаються йому по красі і шовкові моделі від Lanvin і Bottega Veneta. Воланів на них немає, зате є ефектні складки і драпіровки, що акцентують увагу на талії.