Fashion&Beauty

fashion

Коктейльні плаття 2014: шик і комфорт

Чому коктейльні плаття у сучасних жінок користуються куди більшою популярністю, ніж вечірні моделі? Відповідь проста — саме цей формат нарядного одягу є оптимальним поєднанням шику і зручності. Актуальні зразки коктейльних платтів 2014 вирізняються ще і тим, що їх можна адаптувати до потреб будь-якого віку і соціального статусу, а також до особливостей будь-якої фігури.

Як відомо, традиційні коктейльні плаття відрізняються від своїх вечірніх аналогів довжиною: в даному випадку вона варіюється приблизно від середини стегна до середини гомілки. Все, що опускається до щиколотки і нижче, нинішні модні експерти відносять до вечірнього «жанру». А по концепції і дизайну коктейльні моделі все-таки багато в чому схожі з довгими вечірніми платтями 2014.

моделі коктейльних платтів 2014 фото

Dolce & Gabbana, Anna Sui, Lanvin.

Фарби і відтінки

У «коктейльній» моді 2014 можна виділити два напрями. Один з них пов’язаний з досить яскравими і помітними колірними рішеннями. Інший, навпаки, втілює такі цінності, як стриманість і консерватизм, — саме про це свідчать темні і холодні відтінки. Улюбленими кольорами дизайнерів залишилися золотій і червоний. Наприклад, в Dolce & Gabbana майже у всіх колекціях домінують саме коктейльні плаття, а представлені вони якраз в червоній і золотій палітрах.

коктейльні плаття 2014 із золотистим декором

Blugirl, Antonio Berardi, Monique Lhullier.

Ніжно-рожевому кольору, що нагадує про сакуру, віддали перевагу Nina Ricci і Carven. На піку популярності протягом всього року, вочевидь, триматимуться всі відтінки зеленої і синьо-блакитної колірної гамми, оскільки особливо вони символічні для 2014 року — з ними тісно пов’язаний знак Коня, який за східним календарем вважається покровителем цього періоду. Не забутий фіолетовий і бузковий — вони завжди виглядають нарядно.

І, нарешті, сірий, сріблястий, білий і чорний — для них теж знайшлося місце. Примітно, що в колекціях модних марок цього разу представлено досить багато моделей, в дизайні яких ці кольори задіяні всі відразу.

фасони коктейльних платтів 2014

Jen Kao, Jill Stuart, Bibhu Mohapatra.

Фасони і обробка

Вже який рік і який сезон підряд парад мега-серія-трендів в жіночій моді очолюють плаття-олівець і плаття-футляр. Один одному вони доводяться близькими «родичами», лише перше передбачає більш схемний силует, а друге розраховане на тісне облягання фігури. У якості основи коктейльного плаття ідеально підійде і те, і інше.

У 2014 році дизайнери обіграють обидві формати в романтичному, вінтажному і білизняному стилі. Актуальна тенденція, що отримала назву «Помилкового ню», коли створюється візуальна ілюзія відкритих плечей, а насправді плаття тримається на прозорій і майже невидимій кокетці з тонкої і еластичної тканини. Таким прийомом скористався бренд Lanvin.

обробка коктейльних платтів 2014

Manish Arora, Marchesa, Alberta Ferretti.

Не можна не відзначити і таку модну новинку, як декор 3D на коктейльних платтях з шовкових і атласних тканин, а інколи навіть і на моделях з шифону. Так, в Manish Arora цей декор виражається в багаточисельних защипах і дрібних буфах з кольоровими вставками, які у результаті разом утворюють складну композицію. А Jill Stuart звертається до перевіреної і гаряче улюбленої жінками темі — квітів. Багаточисельні об’ємні квіти із спеціально обробленої тканини виглядають, як сповна ефектна прикраса плаття.

дизайн модних коктейльних платтів 2014

Christian Dior, Dennis Basso, Nina Ricci.

Але квіти незмінно викликають асоціації з весною і літом. А як бути, якщо потрібно внести до образу осінні і зимові нотки? На допомогу прийдуть м’які і пухнасті хутряні деталі. Коктейльні плаття з хутряною обробкою — ще один виразний тренд 2014 , що стартує на показах модних марок Dennis Basso і Carolina Herrera.

елегантні коктейльні плаття 2014 фото

Акцент на фактурі

Якщо говорити про вибір фактур і тканин для коктейльних платтів 2014, то в цьому сегменті збереглися всі старі, добрі цінності. Благородство і непідробленість матеріалу — мабуть, найнеобхідніша умова для того, щоб коктейльне плаття «відбулося». Інакше воно сприйматиметься не як респектабельна річ, а як посередня підробка.

Дизайнери в цьому сенсі готові запропонувати не так вже і багато варіантів, але кожен з них — безпомилковий. Оксамит, шовк, атлас, шифон, гіпюр і деякі різновиди парчі — цього набору цілком достатньо.

Sоurcе mоdnое-plаtуе.ru