Fashion&Beauty

fashion

Ділові та офісні плаття 2014

Робота в офісі вимагає від жінок практично ідеального зовнішнього вигляду. Довести оточуючим, що Ви вельми цінний працівник, що має власну думку і досить обширний кругозір можна, у тому числі, за допомогою вбрання. На жаль для пані, корпоративна етика багатьох компаній значно обмежує вибір забарвлень, тканин і фасонів. Але навіть з такими обмеженнями цілком можна виглядати стильно і ефектно. Ділові і офісні плаття 2014 допоможуть вам виглядати в грядущому році на всі 100%.

Офісні плаття 2014 геометрична строгість

Плаття з геометричним малюнком прекрасно підкреслюють фігуру, додаючи їй необхідну в офісі строгість. Крім того, контраст в забарвленні дозволить зорово зменшити недоліки і виділити достоїнства.

Офісне плаття + пальто або жакет

Будь-яка жінка, що знається на моді, зобов’язана прекрасно виглядати не лише на робочому місці, але і в тому випадку, якщо ділова зустріч проходить поза офісом. Образ ділової людини, здатної на серйозні рішення, допоможе створити настільки необхідне в прохолодну погоду пальто. Підібраний в тон діловому платтю, цей предмет одягу підсилить ефект строгості.

Трикотажні офісні плаття 2014

Плаття з м’якого теплого трикотажу є незамінним предметом одягу в прохолодну пору року. Подовжена спідниця додасть образу солідності, а простий крій без зайвих деталей чудово виділить фігуру.

Ділові плаття 2014 з широким поясом

Одним з найяскравіших достоїнств жіночої фігури є талія. Підкреслити її краще всього широким ременем. При цьому ремінь може бути одного кольору з платтям. Або можна використовувати контрастні кольори — тоді вся увага буде відведена саме талії.

Блиск ділового плаття

Діловий стиль має на увазі скромні прикраси, або їх повну відсутність. Проте додати блиску може тканина ділового плаття 2014. Блискучі тканини не лише вражаюче виглядають, але і прекрасно облягають фігуру, підкреслюючи кожен вигин.

Ділове плаття 2014 в бордовому кольорі

Бордовий колір, завдяки стриманості і благородності, прекрасно личить для того, щоб різноманітити строгі тони ділового стилю. Всілякі принти, виконані також в теплих кольорах, здатні різноманітити ділове плаття і додати йому ще більше вишуканості.

Білі офісні плаття 2014

Білий колір займає друге по популярності місце в забарвленнях ділового плаття. Ваша поява в платті білого кольору надихне, немов струмінь свіжого повітря. А це буває так необхідно в строгій атмосфері ділових переговорів.

Ділові і офісні плаття 2014 — закрита лінія декольте

Крій, при якому лінія декольте і шия залишаються закритими, прекрасно личить для ділового стилю. Такі моделі передбачають відсутність рукавів. Крім того, закрите плаття — саме той випадок, коли допустимо використовувати прикраси на шию.

Теплі, зимові ділові і офісні плаття 2014

Діловий стиль хороший тим, що навіть в холодний сезон жінка може дозволити собі оригінальне і модне плаття, не зраджуючи своїм звичкам в одязі. Теплі тканини в класичній формі виглядають особливо чудово. Найлогічніше виглядають моделі, виконані в сірому кольорі.

Яскраві ділові плаття з кольоровим принтом

Ділові плаття 2014, прикрашені кольоровим принтом, виглядають дуже сміливо і стильно. Яскрава тканина привертає увагу, а оригінальні малюнки не лише не заперечують загальний образ, але і прекрасно його підкреслюють.

Поєднання червоного з чорним

Ні для кого не секрет, що найяскравіше та найефектніше поєднання кольорів — це чорний з червоним. Особливо чудове таке поєднання виглядає на строгому крої ділового плаття. Про те, що власниця такого вбрання — успішна жінка, навіть не доводиться замислюватися.

Пастельні тони в офісних платтях 2014

Ніжні пастельні тони немов створені для того, щоб підкреслити ніжність і зворушливість жіночого образу. І навіть якщо йдеться про ділове плаття, настільки спокійне забарвлення нагадує, що перед Вами, перш за все, справжня жінка.

Офісні плаття з V-подібним вирізом

Ділове плаття покликане не лише створювати строгий образ, але і прикрашати жінку, всіляко вказуючи на її достоїнства. Вдалою деталлю в цьому відношенні є V-подібний виріз. Залишаючись в міру строгим, таке плаття відмінно демонструє найпрекраснішу частину жіночого тіла.

Чорні офісні плаття 2014

Неможливо уявити собі колекцію ділових платтів без всіляких відтінків чорного кольору. Просте чорне плаття не вимагає особливих доповнень. Але за бажання можна розбавити його прозорими вставками або принтом темного кольору.

Ділові плаття 2014: простий крій

Строгий крій, реалізований в м’яких лініях трикотажної тканини, — поєднання, яке тішить око і гріє тіло. Ділові плаття з трикотажу зазвичай виконуються в теплих тонах, що сповна відповідає корпоративній етиці багатьох установ.

Ділові плаття неонових кольорів

Цілком невірно вважати, що ділове плаття обов’язково має бути виконане в спокійних тонах. Яскраві відтінки — це дуже оригінальне рішення. Строгий стиль стримує буйство фарб, а результат такої взаємодії виглядає вражаюче.

Атласні ділові плаття

Ділові і офісні плаття 2014 з атласної тканини — це унікальне сусідство строгості і легкості. Атлас підкреслює вигини тіла, створюючи діловий, але при цьому вельми спокусливий образ.

Офісне плаття-футляр 2014

Ділові плаття такого крою ідеально личать для відповідальної зустрічі, на якій вирішуватимуться найважливіші питання. Витончені лінії, універсальна довжина, в міру відкритий комір — ця модель є втіленням стилю і строгості.

Джерело thе-drеss.ru