Fashion&Beauty

fashion

В’язані жилети та накидки 2013

Дивіться також:

У модному трактуванні жилет, по-перше, актуальна деталь образу, по-друге, стильне завершення багатошарового комплекту.

Цією зимою віддайте перевагу жилетам незвичайного крою і з яскравими деталями.

В'язаний одяг для зими 2013

У тренді жилети крупної в’язки з нарочито незавершеними бічними швами, моделі, декоровані хутром , а також жилети прямого крою з коміром-шаллю.

Стильні жіночні жилети для пишних пані пропонує бренд Elena Miro . Жилети з шерсті з коміром шаллю, декоровані хутряною горжеткою в колір, стануть прекрасним доповненням як повсякденного, так і вечірнього образу.

В'язаний одяг для зими 2013

Missony,Elena Miro

Носити жилет можна як як самостійний предмет одягу разом з брюками — спідницями , так і поверх сорочки, блузки або плаття або з джинсами під піджак в стилі casual.

Пончо і накидки

В’язані пончо і накидки особливо популярні цією зимою. Затишне пончо не лише подарує тепло, але і додасть вашому образу елегантності. Для модної накидки 2013 характерна велика кількість деталей: бахрома, вишивка, в’язка об’ємним узором, декор стразами, пайетками, різноколірним хутром.

В'язаний одяг для зими 2013

Michael Kors (Мішель Корс)

Зверніть увагу на пухнасте пончо від 1.3 Philip Lim . Модний мохер у поєднанні з актуальною довжиною нижче за коліно — серйозна заявка на успіх.

Оскільки пончо — дуже об’ємний предмет гардероба, то поєднувати його слід з вузьким низом, наприклад, брюками-дудочками або джинсами-skinny.

В'язаний одяг для зими 2013

Uma Wang