Fashion&Beauty

beauty

Як швидко накачати прес?

Як швидко накачати прес

Після затяжного святкування новорічних свят або з настанням літа, а точніше пляжного сезону, ми часто, дивлячись на своє відображення в дзеркалі, починаємо сумувати.

Згадуються глянсові журнали, в яких ми бачимо не лише ультрамодні вбрання, але і красиві тіла моделей з підкачаними м’язами преса. Найбільш активні з нас відразу ж біжать купувати абонемент в тренажерний зал, бо не варто відкладати це в довгий ящик.

Як швидко накачати прес

Як швидко накачати прес

Повірте, ви теж можете мати плоский живіт, навіть в домашніх умовах. Для досягнення мети важлива рішучість і регулярність занять. І не задавайтеся, не кидайте свої заняття, якщо ви не побачите швидких результатів протягом декількох днів. Ви ж розумієте, що зусиль і часу доведеться витратити немало. А зараз ми дамо вам декілька порад і рекомендацій, як швидко накачати прес і отримати бажаний результат.

Спершу необхідно змінити спосіб свого харчування. Ми ні в якому разі не закликаємо сісти вас на жорстку дієту. Але кількість калорій необхідно зменшити. Напевно ви давно в думках планували перейти на здорове збалансоване харчування — ось і настав той самий момент. Але про зважування і контроль ваги забудьте відразу ж. У цьому немає необхідності, крім того, ми з вами не лише спалюватимемо жири, але за рахунок фізичних вправ збільшувати м’язову масу.

Як швидко накачати прес

Тренування починайте не раніше, чим через 2 години після їди. Підйоми тулуба заборонені на повний шлунок, та і після тренування похід до холодильника знищить всі ваші старання.

Качати прес треба комплексно, враховуючи всі групи м’язів — нижній і верхній прес, бічні і косі м’язи.

Нижній прес качаємо, застосовуючи підйоми ніг. Почати можна з 20-30 підйомів, поступово з часом перейдіть до збільшення кількості підйомів за один підхід. Якщо є можливість, то краще виконувати ці вправи на щаблині, але і з положення лежачи ви отримаєте бажаний результат.

Верхній прес качаємо з такою ж інтенсивністю, як і нижний. Для цього використовуємо вправи з підйомом тулуба. По можливості використовуйте лаву: сідаєте на неї, ноги фіксуєте (наприклад, підвівши їх під диван) і починаєте підйоми. Руки при цьому краще тримати за головою, але якщо це вам буде важко, то можете схрестити їх на грудях. Старайтеся, як можна сильніше прогинатися в нижній точці.

Вправи для верхнього і нижнього преса виконуйте рівномірно, чергуючи їх.

Як швидко накачати прес

Косі м’язи преса качатимемо, використовуючи у вправі «коромисло», для цього вам знадобиться гімнастична палиця або щось її замінююче. Помістіть на плечі гімнастичну палицю (вона і виконає у нас роль «коромисла») і робіть повороти тулуба в праву і ліву сторону. У цій вправі важливо використовувати прискорення при виконанні, але не особливо захоплюйтесь адже так можна травмувати спину. Для новачків підхід складе 30-40 секунд, надалі ви зможете збільшити його до 50-60 секунд.

Бічні м’язи ви зможете накачати за допомогою бічних нахилів. Встаньте прямо, не сутультесь, робіть нахили в різні боки по черзі. Підходи в цій вправі так само спочатку складуть не більше 30-40 секунд, з поступовим збільшенням.

Передих між вправами не має бути великим, важливо тримати ритм впродовж всього заняття.

Як швидко накачати прес

Додайте в свої тренування ще одну просту вправу, яка стане як би загальною для всіх груп м’язів преса. Для її виконання не потрібні жодні особливі пристосування. Вам знадобиться вільний простір на підлозі і звичайний стілець. Отже, лягаєте спиною на підлогу, а ноги покладіть на стілець так, щоб ваше тіло прийняло позу букви «z». Витягніть руки вперед у напрямку до колін і починайте підйом. Це потрібно виконувати плавно. Коли ваш поперек відірветься від підлоги, постарайтеся затриматися в такому положенні скільки зможете, після цього також, не кваплячись, опускайтеся назад. Ще раз концентруємо вашу увагу, що ця вправа виконується плавно, жодних різких рухів і ривків. Таким чином, ми розігріваємо і заставляємо працювати всі м’язи. При правильному виконанні ви відчуєте легке паління в області преса.

Sоurcе оnа-znаеt.ru