Fashion&Beauty

beauty

Як підібрати собі стрижку за формою обличчя

Час від часу кожна жінка подумує про те, аби змінити стрижку. Отже, ви вирішили і напевно вже вивчили свіжі глянсові видання і фото зірок. Тепер залишився останній етап — зрозуміти, який з актуальних трендів підійде саме вам. Адже потрібно врахувати не лише модні тенденції, але і тип вашого обличчя, а також стан і колір волосся.

Стилісти салону Bagdasarini, Тетяна Жізнякова і Артем Александров розповідають про те, як підібрати стрижку, яка личить саме вам.

Як підібрати модну стрижку за формою обличчя

Артем Александров

Як підібрати модну стрижку за формою обличчя

Тетяна Жізнякова

Модні чубки для обличчя круглої форми

Артем: Дівчатам з круглим обличчям підійде косий чубок — один з наймодніших трендів 2014 року, а також стрижки, виконані з технікою філіровки у обличчя. Що стосується зачісок, то високі, пишні укладання роблять форму обличчя гармонійнішою.

Під забороною: Швидше за все, вам не підійде прямий короткий чубок. Вона може зорово «сплюснути» обличчя і відкрити широкий лоб.

Тетяна: Якщо у вас обличчя круглої форми, спробуйте створити додатковий об’єм на верхівці. Такий прийом допоможе «зрівноважити» і зорово витягнути обличчя . При цьому з боків волосся потрібно пригладити, а зверху залишити в міру довгими і пишними.

Під забороною: Не варто гладко зачісувати волосся на прямий проділ — він зорово робить обличчя ширше.

Як підібрати модну стрижку за формою обличчяЯк підібрати модну стрижку за формою обличчя

Круглий тип обличчя згладжуємо об’ємним укладанням і обігруємо асиметрією.

Романтичні локони для обличчя квадратної форми

Для квадратного типу обличчя діють ті ж правила, що і для круглого.

Тетяна: Якщо у вас форма обличчя ближче до квадратної, вам варто спробувати асиметричну стрижку. Але є декілька порад, які слід врахувати. По-перше, висоту лоба потрібно зорово«підняти», по-друге, варто відкрити вуха. По-третє, візуально пом’якшити виступаючі скули нижньої щелепи можна романтичними локонами.

Під забороною: гладка зачіска, низький густий рівний чубок.

Як підібрати модну стрижку за формою обличчяЯк підібрати модну стрижку за формою обличчя

Жіночності квадратному типові обличчя додадуть асиметричні лінії в зачісці.

Модні стрижки 2014 для обличчя трикутної форми

Артем: Особливість трикутної форми обличчя — широкий лоб і різке звуження овалу обличчя до підборіддя. Аби зробити ці пропорції гармонійнішими, я раджу зробити стрижку з об’ємом на рівні мочки вуха. В цьому випадку ідеально підійде інноваційна техніка 3D-стрижки — це модна тривимірна стрижка, яка сподобається вам, якщо ви хочете зберегти об’єм і форму стрижки до декількох місяців.

Тетяна: При виборі модного чубка дівчатам з трикутним типом обличчя потрібно приділити особливу увагу її довжині. В даному випадку підійде прямий або косий чубок до рівня брів або трохи нижче.

Під забороною: Короткий чубок відкриває широкий лоб, тому його робити не рекомендується.

Як підібрати модну стрижку за формою обличчяЯк підібрати модну стрижку за формою обличчя

Для трикутного типа обличчя вибираємо довгий чубок і робимо 3D-стрижку.

Стрижка, що коректує риси обличчя

Тетяна: Грамотний стиліст може за допомогою зачіски зробити ваше обличчя практично ідеальним! Наприклад, при широко розставлених очах на лоб можна пустити красиву хвилю волосся. Якщо ж очі, навпаки, посаджені близько, то об’єм волосся на скронях і рівні пасмочки уздовж щік зорово збільшать відстань між ними. Прямий довгий ніс менше виділятиметься, якщо зробити пишну зачіску з густим довгим чубком.

Артем: Часто дівчата з крупними рисами обличчя намагаються звузити обличчя , закриваючи його волоссям, що не завжди вірно. Я раджу їм перестати ховатися, ризикнути і поглянути на себе з іншого боку. Красиво виглядатимуть прості геометричні форми і гладкі зачіски без громіздких елементів.

Як підібрати модну стрижку за формою обличчя

Які стрижки роблять волосся візуально густіше?

Артем: Дівчатам з тонкими волоссям слід ретельно підбирати стрижки. Їм оптимально підійде середня довжина, а також градуювання, виконане з врахуванням особливостей форми обличчя, довжини і структури волосся. Дуже вдало виглядають стрижки з рівним зрізом. Завдяки графіці, вони створюють ефект додаткового об’єму. Можна зробити креативну стрижку, але не варто забувати, що в цьому випадку все залежить від майстерності стиліста. Короткі текстуровані стрижки виглядатимуть ефектно і обов’язково виділять вас з натовпу.

Тетяна: Я б ще порадила спробувати кератинрування і лосьйони, що збільшують товщину волосся.

Комбінуємо стрижку і колір

Деякі стрижки найбільш виграшно виглядають у поєднанні з певною технікою фарбування .

Тетяна: Модне фарбування омбре обов’язково варто спробувати власницям довгого волосся. А креативні стрижки можуть дуже добре виглядати у поєднанні з неординарним, яскравим фарбуванням.

Артем: Фарбування шатуш краще всього виконувати на волоссі з багатоступінчастою стрижкою. Мелірування ж добре виглядає на волоссі однієї довжини.

Як підібрати модну стрижку за формою обличчя

Мелірування добре виглядатиме на прямому волоссі однієї довжини.

Як підібрати модну стрижку за формою обличчяЯк підібрати модну стрижку за формою обличчя

Фарбування шатуш на структурній стрижці виглядає як витіювата гра світла і тіні.

Як підібрати модну стрижку за формою обличчя

Ефектність креативної стрижки підкреслить сміливе незвичайне колорування. Не бійтеся мінятися і експериментувати!