Fashion&Beauty

beauty

Як позбутися прищів: вірні способи

Гладка рівна здорова шкіра обличчя — мрія кожної жінки, але що робити, якщо обличчя схильне до вугрових висипань (акне), сильно блищить, а пори розширені? позбутися від цих недоліків можливо, головне знати, як правильно це зробити.

Як позбутися прищів

Як позбутися прищів До лікаря слід звертатися в разі, якщо всі вищеперелічені проблеми існують одночасно на вашому обличчі. Якщо ж у вас просто жирна шкіра, або прищі виникли в результаті схуднення або в міжсезонні і їх не так багато, можна спробувати позбутися від них власними силами.

Перш за все, слід правильно очищати шкіру обличчя. Слід зазначити, що на жирній шкірі можуть бути абсолютно відсутніми прищі, а з’являються вони в результаті неправильно вибраного косметичного засобу по догляду за шкірою. Так, для очищення необхідно вибирати засоби, призначені для «нормальної і жирної шкіри». За рахунок відсутності в їх складі мила, такі пінки і гелі для умивання не сушать шкіру, а різні рослинні екстракти лікарських трав, наприклад, кори дуба, гамамелісу, ромашки або волошки, перешкоджають утворенню чорних точок, ефективно зволожують, очищають і дезинфікують шкіру.

Як позбутися прищів за допомогою умивання

 • Обов’язково умивайтеся вранці і увечері. За ніч шкіра звільняється від токсинів, тому особливу увагу необхідно приділити саме уранішнім водним процедурам.
 • Під час умивання користуйтеся прохолодною водою, яка не активізує діяльність сальних залоз, на відміну від води гарячої.
 • Не варто для протирання обличчя використовувати кубики льоду, оскільки вони здатні сильно звужувати пори і сушать шкіру, що може спровокувати виділення шкірного сала, і надалі веде до утворення нових прищів.
 • Завершувати процедуру очищення необхідно, протираючи шкіру обличчя спеціальним зволожуючим тоніком або лосьйоном, які допомагають відновити кислотно-лужний баланс і звужують пори.

Як позбутися прищівГоловне аби до складу косметичних засобів не входив спирт, який, видаляючи шар шкірного сала, тим самим позбавляє шкіру захисних властивостей від дії довкілля і від втрати вологи. Така незахищена шкіра продовжує залишатися жирною, крім того, додається відчуття зтянутості.

Як позбутися прищів за допомогою масок і скрабів

Для ефективного видалення клітин, що омертвіли, які закупорюють пори, можна застосовувати лосьйони з відшелушуючим ефектом з додаванням саліцилової кислоти. Такі лосьйони одночасно зволожують шкіру і борються із запаленням.

Кілька разів в тиждень, аби не допустити появи нових прищів, робіть маски на основі білої глини, або ж використовуйте плівкові маски, як м’якший варіант. Такі засоби роблять шкіру зволоженою, бархатистою і гладшою і регулюють процеси утворення жиру.

Для обов’язкового зволоження жирної шкіри вибирайте креми, спеціально призначені для жирної і комбінованої шкіри обличчя. Дуже добре буде, якщо на кремі міститься позначка «некомедогенно».

Як правило, ідеальними якостями для жирної шкіри володіють матуючі засоби. Також вони містять в собі сонцезахисний фільтр, різні вітаміни і дубильні речовини, завдяки яким, можна уникнути блиску. За допомогою пудри або тонального крему, можна підсилити матуючий ефект.

Якщо жоден із засобів не допомагає усунути шкірні проблеми, слід звернутися до лікаря. Після визначення причини виникнення прищів, лікар призначить курс лікування. Також можна звернутися за консультацією до дермокосметологу.

Як НЕ позбутися прищів: міфи

Існують дуже поширені міфи відносно виникнення і лікування вугрів.

 1. Як позбутися прищів Аби позбутися прищів їх необхідно підсушувати. Насправді, висушується лише шкіра, тим самим, порушується захисний шкірний бар’єр, виникає лущення, сухість і в шкіру проникають бактерії.
 2. Головна причина виникнення акне — це брудна шкіра. Насправді, якщо очищати запалену шкіру, тим більше, досить агресивними засобами, то це лише приведе до ще більшого поширення акне. Очищати шкіру слід м’якими засобами, делікатно доглядаючи її.
 3. Регулярний секс позбавить від прищів. Насправді, заняття сексом ніяк не впливає на виникнення або зникнення прищів.
 4. Механічне чищення обличчя — провокує виникнення прищів. Насправді, дана процедура здатна лише поліпшити стан шкіри. Прищі ж необхідно лікувати комплексно.
 5. Не можна користуватися декоративною косметикою при вугровому висипі. Насправді спеціальні маскуючі і тональні креми, призначені для людей з проблемною шкірою. Така косметики не лише не шкодить, але і допомагає в боротьбі з прищами.
 6. Акне проходить під впливом сонця або солярію. Насправді, прищі не зникають, вони лише стають менш помітними на загорілій шкірі.
 7. Протягом одного тижня, хороший лікар позбавить від проблем з акне. Насправді, лікарі лікують вігрі впродовж трьох місяців і навіть після лікування необхідна профілактика цього захворювання.

Sоurcе оnа-znаеt.ru