Fashion&Beauty

beauty

Як позбутися лупи: вірні способи

Волосся — справжнє надбання кожної жінки. І не лише жінки, багато чоловіків у наш час також приділяють величезну увагу своїй шевелюрі.

Як позбутися лупи

Як позбутися лупи

Проте сьогодні дуже багато хто стикається з дуже неприємною проблемою, а точніше захворюванням, яке здатне по-справжньому псувати життя, — з лупою. Це справді захворювання, адже, коли у вас з’являється лупа, то ви весь час чешете голову, а це сприяє розвитку себореї. Якщо ви не знаєте, як самостійно впоратися з цією проблемою, то наша стаття — для вас.

Ми упевнені, що всі прекрасно знають, як виглядає лупа і пам’ятають ці лусочки шкіри білого кольору, які часто обсипаються на плечі. «Найнаочніше» лупа видно на темному і чорному одязі, чим додає немало клопоту людині, яка страждає на подібне захворювання.

Перш, ніж перейти до опису способів , ми хочемо уточнити, що існує два типи лупи: суха і жирна. У першому випадку лупа з’являється через те, що шкіра голови дуже висушена — саме вона обсипається з голови і потрапляє на одяг. Жирна ж лупа, навпаки, з’являється при підвищеній жирності шкіри голови. Вона практично непомітна, не відшаровується, але викликає свербіння, тому, якщо ви страждаєте таким типом лупи, то вам напевно весь час хочеться почухати голову.

Причини лупи

Причинами виникнення лупи можуть бути найрізноманітніші чинники: постійні стреси, неправильне харчування, брак вітамінів, а також використання непідходящих бальзамів і шампунів для волосся.

Як позбутися лупи

Як позбутися лупи: способи

Якщо ви відмітили у себе лупу, не думайте, що вона явище тимчасове і пропаде сама по собі. Чим раніше ви почнете з нею боротися, тим більше високих результатів ви зможете досягти. Звичайно, як тільки люди помічають лупу, перше, що вони роблять — купують шампуні від лупи відомих марок. Та варто пам’ятати, що ефект від таких засобів — тимчасовий, і, як тільки ви перестанете їх використовувати — лупа знов з’явитися, і ситуація погіршає у декілька разів.

Інша справа — якщо ви купите спеціальні лікувальні шампуні в аптеці. Велика частина таких бальзамів містить в своєму складі такі речовини, як дьоготь, який уповільнює процес відлущування мертвих клітин, саліцилову кислоту, яка допомагає видаляти вже наявну лупу і багато інших активних речовин.
Дуже ефективним в боротьбі з лупою буде пиритион цинку. Він знижує кількість вже наявного грибка, володіє прекрасними антизапальними властивостями і є профілактичним засобом для інших захворювань шкіри.

Таким чином, ми можемо сміливо стверджувати, що боротися з лупою за допомогою шампунів і бальзамів сповна реально, проте, перед їх використанням варто проконсультуватися з дерматологом. Він зможе підказати вам ефективний засіб, виходячи з особливостей вашої шкіри.

Як позбутися лупиАле, на жаль, бувають випадки, коли навіть найчудодійніші шампуні безсилі в боротьбі з лупою. Тоді варто спробувати звернутися до народних методів боротьби. Ми розповімо про декілька способів, які здаються нам найбільш ефективними.

  • Якщо у вас суха лупа, то можна спробувати позбутися від неї за допомогою суміші оливкового і касторового масел. Можна також додати туди декілька крапель лимонного соку. Ввітріть засіб в шкіру голови, потримаєте протягом декількох хвилин, а потім ретельно змийте.
  • Якщо лупа украй жирна і додає вам багато клопоту, використовуйте суміш горілки і гасу. До них також можна додати трохи цибульного соку. Щодня втирайте цю суміш в шкіру голови, а потім змивайте теплою водою, поки не досягннете потрібного ефекту.
  • Якщо у вас жирна лупа, то перед миттям голови завжди наносіть на шкіру суміш з лимонного і соку алое, меду і касторової олії. Туди також можна додати зубчик часнику.
  • Пам’ятайте , що для досягнення результату, процедури мають бути регулярними. Їх варто робити як мінімум декілька разів в тиждень впродовж декількох місяців.

    Sоurcе оnа-znаеt.ru