Fashion&Beauty

beauty

Як збільшити губи в домашніх умовах: 3 головних секрети

збільшити губи в домашніх умовах
збільшити губи в домашніх умовах
збільшити губи в домашніх умовах
збільшити губи в домашніх умовах
збільшити губи в домашніх умовахзбільшити губи в домашніх умовах

Чи існує спосіб збільшити губи в домашніх умовах? Так, і для краси ваших губ ми представляємо такий комплекс.

За статистикою модних глянсових видань чоловіки, дивлячись на жіноче обличчя, в першу чергу звертають увагу на губи. Не на очі або яку-небудь іншу частину обличчя, а на губи! Чому? Сповна може бути, що по Фрейду свіжість, повнота і яскравість губ на обличчі відображають привабливість жінки…

Для чого люди роблять збільшення губ?

В світі основна частина пластичних операцій робиться на грудях і губах, тому питання їх збільшення сьогодні актуальне як ніколи. При цьому найбільшу популярність серед всіх відомих жінок займають губи Анжеліни Джолі.

Як же бути тим жінкам, які хочуть збільшити розмір своїх губ, зробити їх красивішими, але прагнуть уникнути ін’єкцій гіалуронової кислоти у вигляді гелю? До того ж багато чоловіків негативно реагують, коли взнають, що у їх обраниці губи збільшені штучним шляхом. Вони вважають це своєрідним обманом, через що до жінки відносяться виключно як до об’єкту, а накачані губи називають вульгарними.

Крім того, якщо операцію проводить поганий хірург, то на губах будуть видно всі огріхи його роботи. При цьому навіть після якісної операції губи знаходяться в напрузі, верхня сильно виступає над нижньою губою, а від колагену припухають куточки. Всього цього можна уникнути, застосовуючи спеціальний комплекс вправ для губ. Завдяки ньому ваші губи стануть виразнішими, привабливішими і об’ємнішими.

Комплекс для збільшення і краси губ

Для досягнення найкращого ефекту заняття слід проводити протягом першого місяця щодня, краще повторювати їх двічі, а потім для підтримки отриманої форми необхідно робити вправи в тиждень не рідше за 2-3 рази.

Для того, щоб надати досконалішу форму губам і збільшити їх в домашніх умовах, до занять потрібно вмиватися і енергійно прополоскати рот теплою і холодною водою. Кожну з вправ слід повторювати по 10 разів спочатку, а потім поступово за місяць збільшувати до 21 повтору.

Вправи для збільшення губ

  1. Рибка ковтає повітря. Дуже сильно витягнувши губи вперед і прочинивши рот, стуліть щільно губи, а потім розслабте м’язи обличчя.
  2. Верблюд жує колючки. Не відкриваючи рота, посувайте губами направо, потім наліво, потім «намалюйте» невелику вісімку.
  3. Хамелеон ловить метелика. Трохи прочинивши рот, потрібно висунути язик далеко наскільки зможете і затримати це положення на рахунок три. Потім заховайте язик , закрийте рот, розслабте м’язи обличчя на рахунок два.
  4. Слон здуває пушинку. Витягнувши губи вперед, різко видихніть, намагаючись задути свічку або здути пушинку. Після цього на рахунок три розслабте губи.
  5. Кіт випускає фонтан. Набравши якомога більше повітря, надуйте щоки, при цьому губи складіть в трубочку. Поступово в повільному темпі видихайте повітря, але в кінці виштовхніть його різкими поштовхами 2-3 рази.
  6. Койот виє на місяць. Співучо дуже повільно промовте (проспівайте) звуки А, І, Про, У. Після цього необхідно зробити глибокий вдих, надути щоки і почати видихати повітря через напівзімкнуті губи, чим буде викликана їх вібрація. При цьому звук буде схожий на гудіння низької частоти.
  7. Посмішка кота Чеширського. Набравши повні груди повітря, на рахунок шість з силою видувайте його через губи, зімкнуті трубочкою. Потім розслабивши м’язи, відкрийте рот і розтягніть губи в посмішці максимально сильно. При цьому губи слід підвести над зубами.
  8. Ховрах. На протязі від 2 до 5 хвилин насвистуйте улюблені мелодії. Постарайтеся, аби звук був чистим і максимально гучним.

Збільшити губи в домашніх умовах — макіяж

Для зорового збільшення губ самим кращим і простішим засобом буде добре продуманий макіяж. Чому продуманий? Тому що в більшості випадків радять проводити контур вище за природну лінію губ, що не зовсім правильно.

Ефект від цього безумовно є, але створюється неприродне враження намальованих губ. Для того, щоб цього уникнути, необхідно дотримати декілька нескладних правил.

  1. Аби губи були зорово збільшеними, слід використовувати контурний олівець і помаду світлих тонів.
  2. При необхідності застосувати темну помаду, по центру губ нанести невелику кількість блиску трохи більш світлого відтінку, що додасть губам повноту.

Існують також прості процедури по догляду за губами для поліпшення форми, якщо їх виконувати в комплексі з правильним макіяжем і програмою для збільшення губ.

Уранішній масаж вирішує питання «Як збільшити губи в домашніх умовах»

Одна з перших процедур — уранішній масаж губ, який проводять за допомогою зубної щітки з м’якою щетиною і меду. Для її виконання необхідно нанести на губи невелику кількість меду і по ньому м’яко почати масажувати щіткою впродовж однієї хвилини.

Ця процедура дозволить збільшити об’єм і наситити губи корисними мікроелементами в домашніх умовах. Після масажу перед нанесенням помади слід накласти на губи бальзам.

Лід для збільшення губ

Друга процедура збільшення губ проводилася ще в Древній Русі. Тоді брався сніг, який накладали на губи, потім в долоню, в якій була нагріта вода, опускали охолоджені губи, а потім їх покусували пару хвилин. Цю процедуру повторювали тричі.

По суті, цей контрастний компрес цілком можна реалізувати і сьогодні в домашніх умовах за допомогою кубиків льоду і гарячої води. Ефект від процедури послідує протягом декількох днів — це помітне збільшення губ і отримання насиченого природного забарвлення.

Sоurcе оnа-znаеt.ru