Fashion&Beauty

beauty

Як вибілити зуби за 1 день в домашніх умовах

З екранів на вас дивляться білозубі ведучі? На обкладинках глянсових журналів моделі виблискують білосніжними посмішками? І хоча всі знають, що від природи зуби не можуть бути настільки білими, тисячі гривень витрачаються для того, щоб хоч на пару тонів вибілити емаль.

Як правило вибілювання зубів — це одна з найпопулярніших послуг у стоматологів. За 15-20 хвилин за допомогою спеціального апарату лікар поворожить над вашими зубами, а у результаті ви радуватимете себе і оточуючих білосніжною посмішкою. Але вартість такої процедури досить серйозна, до того ж, надалі за зубами буде потрібний особливий догляд, аби ефект вибілювання зберігся. Тому не все можу собі дозволити професійно вибілювати зуби у стоматолога. Пропонуємо вам ознайомитися з порадами, які дозволять вибілити зуби в домашніх умовах.

Як вибілити зуби за 1 день содою і перекисом водню

Один з найпростіших і найпоширеніших способів вибілювання зубів це сода і перекис водню. Аби його використовувати, необхідно змішати в рівних частинах харчову соду і перекис водню. Повинна вийти кашка трохи густіше за сметану. Цією сумішшю потрібно чистити зуби протягом 1-2 хвилин. Ковтати не можна, звісно, а після закінчення процедури необхідно ретельно прополоскати рот.

Плюси способу:

  • -Просто
  • -Швидко
  • -Недорого

Мінуси домашнього вибілювання зубів содою і перекисом водню:

  • Небезпечно для емалі
  • Ризик опіку ротової порожнини
  • Провокує захворювання зубів і ясен

Не варто використовувати перекис і соду, якщо у вас тонка або пошкоджена емаль зубів. Сода пошкодить її ще більше, а перекис обпалить мікроранки в роті. Перед тим, як пробувати цей спосіб, варто проконсультуватися із стоматологом.

Як вибілити зуби полуницею

Це безпечніший спосіб, в порівнянні з першим. Для того, щоб провести процедуру, роздавіть в пюре пару стиглих ягід полуниці, додайте чайну ложку соди і нанесіть на зуби на 1-2 хвилини. Принцип дії полягає в тому, що полуниця містить в собі яблучну кислоту, яка разом з содою вступають в реакцію і вибілюють зуби на 1-2 тони. Результат помітний вже після першого разу.

Важливо: полуниця має бути грунтова, а не теплична, оскільки ягоди з теплиць містять в собі багато нітратів, і зовсім мало яблучної кислоти. Тому не варто використовувати в процедурі ті ягоди, які продають в супермаркетах на початку весни. Варто відзначити, що результат вибілювання залежить від того, як часто ви споживаєте полуницю, яблука або суницю.

Як вибілити зуби деревною золою за 1 день

До появи зубних паст і засобів для миття посуду наші предки використовували природні компоненти. Наприклад, часто використовувалася деревна зола: у пранні, при митті начиння, при чищенні зубів. Ефективність цього способу пов’язана з тим, що в золі багато гідроксиду калія, який прекрасно очищає будь-які поверхні. Тому поверхня не лише стає чистою, але і білішою.

Цим способом не можна користуватися постійно, оскільки при частому використанні зола може пошкодить емаль, адже вона є абразивом. Тому такий спосіб можна використовувати лише в окремих випадках. Краще всього змішати золу із зубною пастою, аби мінімізувати дію на емаль.

Вибілювання зубів в домашніх умовах порошком з баклажан

Абсолютно безпечний спосіб вибілювання зубів в домашніх умовах за 1 день — це баклажани. Для цього необхідно нарізати баклажани колечками і протягом декількох днів вимочувати у воді, міняючи її щодня. Після чого засипати овочі сіллю і поставити під прес. Через добу, необхідно добре просушити колечка, а потім спалити їх. Отриманою золою можна чистити зуби. Ефект вибілювання буде видний вже через добу. Плюс цього способу в тому, що золою з баклажанів лікують запалені ясна. Для цього необхідно протягом декількох днів втирати золу в уражені ділянки. Через декілька днів ви побачите, що набряклість спала, а кровоточивість припинилася.

Вищеперелічені способи дозволять вибілити зуби в домашніх умовах за один день. Та варто розуміти, що користуватися ними часто не вартує. Особливо це стосується рецептів, де присутній перекис водню і сода. Ця суміш, якщо нею зловжити, може повністю зруйнувати емаль зубів. То ж стосується і деревної золи — абразивні частинки залишать подряпини на емалі, що надалі викличе її руйнування.

Для того, щоб ваші зуби були білими, постарайтеся обмежити вжиток чорної кави і тютюну, оскільки вони залишають коричневий наліт на зубах, який, згодом, складно видалити. Необхідно ретельно чистити ротову поверхню і користуватися обполіскувачами. А інколи можна полоскати рот лимонним соком в слабкій концентрації, що дозволить додати вашим зубам трохи яскравості.

Найголовніше — регулярно відвідуйте стоматолога, адже є і професійні засоби, які допоможуть вибілити зуби за один день.

Використано матеріали lаdуеlеnа.ru