Fashion&Beauty

beauty

Пояс для схуднення і його секрети

пояс для схуднення пояс для схуднення пояс для схуднення

Пояс для схуднення призначений для того, щоб в найкоротші терміни, без особливих фізичних навантажень позбутися зайвої ваги.

У яких випадках можна і потрібно застосовувати пояс для схуднення? Звичайно ж, його можна застосовувати людям, які бажають схуднути, а також тим, хто страждає хворобами судин, захворюваннями травної системи, болями в м’язах і в спині.

Дуже ефективний він для боротьби з целюлітом. Пояс для схуднення можна рекомендувати всім, хто веде малорухливий спосіб життя.

Які результати можна отримати, використовуючи пояс для схуднення?

За допомогою спеціального поясу, ви зможете:

  • -Позбутися жирових відкладень на стегнах, талії, животі.
  • -Крім того, пояс сприяє виведенню токсинів, що утримують в організмі вологу.
  • -Використання поясу допоможе вам позбутися целюліту.
  • -Пояс укріплює і тонізує м’язи литок, стегон, живота, черевного преса.
  • -З його допомогою можна провести розслабляючий масаж рук, ніг і спини.
  • -Після поясу шкіра стає більш пружною, покращується її зовнішній вигляд.
  • -Пояс для схуднення налаштовує роботу шлунково-кишкового тракту. За наявності функції прогрівання він сприяє поліпшенню кровообігу на тих ділянках тіла, з яким він контактує.

Таким чином, використання поясу для схуднення позитивним чином позначається на вашому самопочутті, фігурі. Що не може не радувати! Тому з упевненістю можна сказати, що поліпшення настрою — це теж його заслуга!

Види поясів для схуднення

Перш ніж вибрати пояс для схуднення, потрібно знати, які вони бувають. Чим вони відрізняються між собою?

Пояс з термо-ефектом сприяє схудненню за рахунок виведення зайвої рідини. Серед термопоясів виділяються: неопреновий пояс і термо-пояс.

Неопреновий пояс для схуднення

Розігріваючий пояс застосовували відвіку аби позбутися болю ще в Древньому Китаї. Завдяки сучасним технологіям, потенціал цієї ідеї був значно розширений.

Надіваючи пояс і виконуючи фізичні вправи, на тій ділянці, на якій знаходиться пояс, розщеплювання жиру відбувається набагато швидше.

Термо-пояс для схуднення (сауна-белт, пояс-сауна)

Його принцип дії схожий з попереднім видом поясу. Проте сауна-белт здатний позбавити від зайвих жирових відкладень своїми силами. Вам зовсім не обов’язково виконувати фізичні навантаження, досить буде включити його в розетку, аби він зміг виконувати свою роботу. При цьому розщеплюванні жирів відбуватиметься набагато швидше, ніж під час фізичного тренування в неопреновому поясі.

Масажний пояс (вібропояс для схуднення)

Його дія заснована на вібрації. Вібраційний масаж може використовуватися для зменшення об’єму талії, стегон, живота і ін. Такий масаж покращує обмін речовин, внаслідок чого целюліт зникає.

Комбінований пояс для схуднення

Комбінований: вібропояс для схуднення з термо ефектом є гармонійним поєднанням двох видів поясу в одному. За рахунок вібрації відбувається ефект спалювання жирового прошарку, а за рахунок ефекту сауни стає можливим вивести токсини і швидше позбутися від зайвого жиру.

Якщо активні наполегливі фізичні навантаження і голодні дієти не для вас, то із завданням допоможе впоратися пояс для схуднення!

Sоurcе оnа-znаеt.ru