Fashion&Beauty

beauty

МОДНІ ЧОЛОВІЧІ СТРИЖКИ 2014: ФОТО І ТРЕНДИ

Хтось може сказати, що мода особливо не впливає на чоловічі стрижки. Інші вважають, що чоловічих трендів на зачіски не менше, чим жіночих. Перші та другі матимуть рацію: чоловічі стрижки 2014 багато що узяли від класики, але обіграли її по-своєму.

Що буде модним?

2014hair

Якщо раніше можна було зачесати волосся набік або назад, і це було стильним, то тепер правила помінялися. На піку моди — чубок середньої довжини, укладений вперед. Він може лежати волосок до волоска або безладно розтріпуватися, проте тренд тримають всі, від Topman до Burberry Prorsum. Ця чоловіча стрижка просто приречена на популярність: вона не лише оживляє образ, але і допомагає візуально усунути «миски «, які з’являються з порідшанням волосся.

2014hair (1)

Як стригти такий чубок? Якщо ви придивитеся, то побачите, що по краях він коротший, а на лобі довжина зберігається. Володарям густої шевелюри рекомендуємо профілювати кінці, аби чубок не був занадто важким. Довжина — до середини лоба, максимум — до брів.

Не дивлячись на те, що в більшості своїй подіумні чоловічі стрижки короткі, 2014 рік — це час відмови від «їжачків», гладкої голеності і іншого мінімалізму. Найстильніші зачіски 2014 — суто чоловічі, без прикрас, але не позбавлені продуманості.

2014hairlb

Короткі чи довгі?

Коли теплий сезон вже не за горами, сумніви в тому, зберегти довжину чи відмовитися від неї, розцвітають з новою силою. З одного боку, короткі стрижки (чоловічі, та і жіночі) більш практичні. З іншої, можна піддатися ледачому настрою і відростити волосся. Актуальна мода «одобряє» обидва варіанти.

Якщо ви вибираєте другий варіант, то зверніть увагу, на те, що головний тренд 2014 — природність. Нерівномірні кінчики, натуральні завитки (нехай навіть і направлені в різні боки) зустрічаються на подіумі набагато частіше чим прилизані локони. Аби створити ефект безладу, можна користуватися засобами для волосся на основі морської солі.

hairmid

Короткі чоловічі зачіски теж не позбавлені різноманітності. Так, наприклад, можна підвести волосся вгору, а можна максимально укоротити скроні і потилицю, залишивши незайманими пасма посередині. Загалом, це добре знайома чоловіча стрижка — напівбокс — лише в новій реінкарнації, для якої обов’язково знадобляться філіровочні ножиці.

Чоловічі стрижки на коротке волосся можна також різноманітити за допомогою узорів. Те, що раніше було припустимим лише для епатажних спортсменів і школярів, знов повертається в моду. Проте пам’ятайте, що виголені лінії добре виглядатимуть лише на густому волоссі.

hairshort

Колір

Модні чоловічі зачіски — це не лише довжина і укладання, але і колір. Так-так, в 2014 році фарбування сповна допустиме. Воно має бути максимально наближене до натуральних кольорів, так що зверніть увагу на таку техніку, як тонування. В результаті повинні з’явитися тонкі світлі відблиски, що відтіняють основну масу волосся.

Колірні рішення не мають нічого спільного з меліруванням або агресивним знебварвленням. Витончені і ненав’язливі — ось вони які, модні чоловічі зачіски. Відео показало б, що основний ефект досягається за рахунок переливу пасм в електричному світлі.

Ідеї для літа

ZARA-Man-Spring-Summer-2014-Campaign-11

Наостанок хочеться відзначити, що якими б не були чоловічі зачіски 2014, фото, які ви бачите, зроблені в студії. А, значить, якщо ви мрієте ідеально виглядати в літній сезон, потрібно пам’ятати про маленькі хитрощі:

1. Якщо ви не хочете, аби волосся вигоряло, використовуйте засоби для волосся, що захищають від уф-променів.

uv

2. Морська вода сушить волосся, тому воно настовбурчується. Використовуйте засоби для укладання і кондиціонер.

condit

3. У вологому повітрі пасма часто стають неслухняними, тому навіть чоловічі стрижки 2014 (ті, про які ми говорили на самому початку) потребують укладання з феном. Зачісуючи волосся вперед, використовуйте широку щітку.

hd

Модні чоловічі зачіски 2014 — це не просто чергова спроба обіграти тренд. Це відхід від лакованого ідеального образу до вільнішого і безпосереднього. Загалом, вам повинно сподобатися.