Fashion&Beauty

beauty

Модні стрижки осінь-зима 2014-2015

У всі часи жінки намагались виглядати оригінально і модно. Вони придумували все нові і нові зачіски, які дозволяли їм проявляти свою індивідуальність і неповторний стиль. Стрижка — це найпростіший, але найефективніший спосіб в лічені хвилини кардинально змінити звичний образ. Для тих, хто не боїться експериментів, ми представляємо підбірку наймодніших стрижок осінь-зима 2014-2015, які були продемонстровані на провідних подіумах світу найвидатнішими дизайнерами і кутюр’є.

Модні стрижки осінь-зима 2014-2015

Модна стрижка в андрогинном стилі

Андрогинний стиль передбачає поєднання в одній зачісці і чоловічих і жіночих елементів. Згідно красивій легенді, в древні часи існували деякі міфічні істоти — андрогини, які в покарання були розірвані богами на дві половини. Так з’явилися чоловіки і жінки, які і до цього дня шукають «свою другу половинку». Зачіску в андрогинном стилі обожнюють багато зірок естради і кіно, серед яких Міла Йововіч, Агнейс Дейн, Енн Хетеуей, Коко Роша та ін. На фото представлені вище названі знаменитості, а також стрижки в андрогинном стилі з показів Alexander Wang і Hugo Boss колекцій осінь-зима 2014/2015.

Стрижки від брендів Alexander Wang і Hugo Boss

Модні стрижки в андрогинном стилі (Міла Йововіч, Енн Хетеуей)

Стрижки в андрогинном стилі (Агнейс Дейн,  Коко Роша)

Стрижки в чоловічому стилі осінь-зима 2014-2015

Це радикальні стрижки для найсміливіших і рішучих пані. Це жорсткіша форма андрогинного стилю, що передбачає абсолютно чоловічу стрижку для створення ділового образу. Чоловічий стиль в жіночій моді вперше зародився на початку 20-го століття, коли легендарна Коко Шанель пошила перший жіночий костюм в чоловічому стилі, призначений для Марлен Дітріх. З тих пір чоловічий стиль повільно, але упевнено укріплював свої позиції в дамській моді і останніми роками став дуже і дуже популярним. На фото стрижки від Christopher Kane і Givenchy, а також Мішель Уїльямс і Шарліз Терон.

Стрижки в чоловічому стилі (Christopher Kane і Givenchy)

Стрижки в чоловічому стилі (Мішель Уїльямс і Шарліз Терон)

Модна стрижка боб з м’якими контурами

На відміну від минулого сезону, коли на піку популярності був боб з жорсткими контурами, цього сезону осінь-зима 2014-2015 актуальний боб з м’якими контурами. Боб останніми роками взагалі став однією з найулюбленіших жінками коротких стрижок. Він простий в укладанні, виглядає жіночно і динамічно, а також личить практично всім жінкам. Залежно від форми обличчя можуть варіюватися довжина і фактура чубка. На фото представлені стрижки Гвінет Петроу, Ріанни, а також стрижки боб з останніх показів Christopher Kane, Saint Laurent, Nina Ricci.

Стрижки боб (Christopher Kane, Saint Laurent)

Стрижки боб (Nina Ricci)

Стрижки боб (Ріана, гвинет Петроу)

Модне каре осінь-зима 2014-2015

Каре була, є і залишається найпопулярнішою стрижкою для короткого волосся. Цю стрижку обожнюють за її варіативність, адже, як підрахували стилісти і перукарі, існує більше двохсот(!) видів різних стрижок каре. Цього сезону в тренді асиметрія. Популярне каре з асиметричним подовженим чубком, зачесаним на один бік. Що стосується проділів, то тут немає чітких правил: цього сезону осінь-зима 2014 в моді і строгий прямий проділ (допоможе створити офісний або спортивний образ), і проділ на бік (для більш жіночного і романтичного образу). На фото стрижки каре з осінньо-зимових показів колекцій домів моди Dries Van Noten, Louis Vuitton, Ports 1961, Stella McCartney, а також Періс Хілтон і Сандра Буллок.

Стрижка каре (Dries Van Noten, Ports 1961)

Стрижка каре (Louis Vuitton, Stella McCartney)

Стрижка каре (Періс Хілтон і Сандра Буллок.)

Стрижка шапочка

Стрижки шапочки теж вельми актуальні цього сезону. Як і багато інших коротких акуратних стрижок, «шапочки» потребують постійного коректування. Лише добре укладена стрижка-шапочка виглядатиме ефектно і елегантно. Шапочки бувають як класичні, так і асиметричні. У моді обидва варіанти. На фото стрижка-шапочка від бренду Saint Laurent.

Стрижка шапочка (зліва - зачіска від бренду Saint Laurent)

Це далеко не все модні стрижки сезону осінь-зима 2014-2015, варіантів десятки і сотні. Якщо ви все-таки зважилися на нову стрижку, ми радимо вам звернутися до хорошого кваліфікованого фахівця, який допоможе вам підібрати варіант, відповідний саме вам. Погано зроблена стрижка може зіпсувати весь ваш образ, а також настрій на довгі місяці, а хороша стрижка здатна змінити вас до невпізнання і зробити шикарною і неперевершеною. Не економте на перукарі, дозвольте собі бути розкішною цією осінню!