Fashion&Beauty

beauty

Зелена кава для схуднення

чи допомагає зелена кава

Результати останніх досліджень красномовно свідчать — для підтримки стрункої фігури або для досягнення стрункості краще всього пити натуральну мелену каву. А найприйнятніший варіант це природна зелена кава.

Що являє собою зелена кава? Це спеціальна кава, яка не містить добавок і має дивні властивості. Зерна зеленої кави містять речовини, що здатні розщеплювати жирові клітини. Ефективність дії цих речовин в декілька разів вища в порівнянні із звичайною кавою.

Що саме сприяє схудненню?

У не обсмажених зернах зеленої кави міститься приблизно 7% хлорогенової кислоти. Саме ця кислота здатна прискорено перетворити в енергію жирові запаси. Вживаючи каву можна худнути на 2-3 кілограми в місяць.

Американський журнал American Journal of Clinical Nutrition у своїй статті про зелену каву опублікував результати осліджень, які свідчать, що при вживанні зеленої кави в кишечнику менше поглинається цукор і вага починає знижуватися. У деякому роді можна провести паралель зеленої кави із зеленим чаєм, який прискорює обмін речовин і знижує загальну масу тіла. А сама хлорогенова кислота вважається сильним антиоксидантом, що позитивно впливає як на зниження ваги так і на підвищення стану здоров’я.

Результати експериментів із зеленою кавою

Дослідження в 2006 році показали, що зерна зеленої кави знижують рівень тригліцерідів в крові. В 2011 році аналізи екстракту зеленої кави були опубліковані. Статистика показала, що зелена кава допомагає худнути. Висновок був наступним:
1. Хлорогенова кислота у здорових добровольців при довгостроковому прийомі позитивно впливала на зменшення жирового прошарку.
2. Ніхто не схудне відразу за тиждень на 10 кг. В основному відбувається поступове схуднення, за місяць на 2-3 кг

зелена кава  в порошку

У 2012 році провели ще один експеримент в Індії , який тривав 22 тижні. Надлишкову вагу мали 16 жінок і чоловіків. Щоденно вони пили зелену каву 3 рази в день по 350 міліграм. За цей час в середньому кожен схуд на 2 кг. Побічних дій не було виявлено ні у кого. Тобто приймаючи 6 тижнів по 700 міліграм екстракту можна схуднути на 2-3 кг.

Як пити і дозування

У день можна пити 2-3 чашки по 200 мл, протягом дня рекомендовано випивати не більше 600-700 мл напою.

Зерна необхідно розмолоти в кофемолці на повільній швидкості або засипати малою кількістю, оскільки вони твердіше обсмажених. Чайну ложку кави висипати в турку, залити холодною і поставити на вогонь, довести до кипіння, але не кип’ятити. Звичайно, в цілях схуднення не слід додавати цукор, а звикати до нового трав’яного смаку.

Також обов’язково дивіться на склад кави, що купується, на вміст кофеїну або інших стимуляторів, адже можна вплинути на рівень цукру в крові. А це може стати проблемою для діабетиків.

Як виглядає зелена кава — фото.

Фото зеленої кави в зернах, в банці і на блюдечку.

зерна зеленої кави

А ось фотографії перемелених зерен.

подрібнені зерна зеленої кави