Fashion&Beauty

beauty

Зачіски на весілля для дружки

Хоча дружка — не головна особа на весіллі, вона повинна виглядати щонайкраще, її стиль повинен гармонувати із стилем нареченої і всієї весільної церемонії. Впродовж весільного торжества дружка вимушена залишатися в тіні головної героїні дійства і виконувати роль фрейліни при королеві: поправляти зачіску і плаття, надавати моральну підтримку. Нареченій вирішувати, наскільки зачіска дружки поєднується з її власною; деякі наречені вважають за краще залишатися унікальними і вибирають зачіску не оглядаючись на дружок . Як правило, більшість наречених залишають право вибору зачіски за дружкою, але є і такі, які «рекомендують» або прямо вказують, яку зачіску потрібно зробити, аби не порушувати загальний стиль. Одним словом, все залежить від характеру нареченої і того, як вона уявляє собі весільну церемонію.

Стилісти рекомендують нареченій спочатку вибрати плаття і зачіску, а потім вибирати стиль весільної свити, або обговорити з ними це питання, аби уникнути непорозумінь і конфузу. Стиль плаття дружки має бути максимально простим і елегантним, аби не відволікати увагу від нареченої, адже весілля — одна з найважливіших подій в її житті, про яке вона мріяла з дитинства. Це ж стосується і зачіски: просте і стильне укладання поєднується практично з будь-яким вбранням, а ось химерні і складні зачіски вимагають особливого підходу.

зачіски на весілля для дружки зачіски на весілля для дружки зачіски на весілля для дружки

Якщо вам належить виконувати роль дружки , і ви шукаєте зачіску, зверніть увагу на прості укладання, які можна зробити самостійно, без допомоги перукаря. Але якщо ви хочете застрахуватися від можливих проблем, особливо в останню хвилину, все ж варто скористатися послугами стиліста.

зачіски на весілля для дружки зачіски на весілля для дружки зачіски на весілля для дружки

Візьмемо, наприклад, стильний пучок , зібраний низько на потилиці. Це проста класична зачіска ідеально личить для свідків — вони виглядатимуть модно, але не затьмарять наречену. Крім того, ця зачіска поєднується з більшістю коктейльних платтів , особливо з платтями без бретелей, оскільки не закриває плечі. Ще одна ваговита гідність цієї зачіски в тому, що її практично не потрібно поправляти протягом дня.

зачіски на весілля для дружки зачіски на весілля для дружки зачіски на весілля для дружки

Ще один популярний варіант класичної зачіски — вузол на потилиці і красиво укладені локони спереду. Таке укладання універсальне і личить для плаття будь-якого фасону.

Сучасним нареченим і їх дружки м необов’язково вибирати традиційні зачіски. Все більше і більше знаменитостей йдуть під вінець з красиво укладеним розпущеним волоссям, накрученим або прямим. Розпущене волосся може виглядати дуже жіночно і романтично, а то хіба не до цього ми прагнемо?

зачіски на весілля для дружки зачіски на весілля для дружки зачіски на весілля для дружки

Сучасні зірки, такі як Гвен Стефані і Бейонсе, ввели моду на досить незвичайну весільну зачіску — звичайний хвостик. Гладке доглянуте волосся, зібране в акуратний хвіст, прекрасно личить для дружки .

зачіски на весілля для дружки зачіски на весілля для дружки

При виборі зачіски для дружки слід взяти до уваги безліч чинників: фасон плаття, аксесуари, тему весільного торжества, місце і час його проведення.

Переклад статті bеаutynеt.ru